preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Kalendar
« Prosinac 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

Vrijeme

 
 
 

Prijepodne

1. 08:00 - 08:45
2. 08:50 - 09:35
3. 09:40 - 10:25
4. 10:40 - 11:25
5. 11.30 - 12:15
6. 12:20 - 13:05
7. 13:10 - 13:55

Poslijepodne

1. 14:00 - 14:45
2. 14:50 - 15:35
3. 15:50 - 16:35
4. 16:40 - 17:25
5. 17:30 - 18:15
6. 18:20 - 19:05
7. 19:10 - 19:55

Izdvojeno
Raspored informacija

Raspored individualnih informacija za roditelje u školskoj godini 2021./2022. Vijest ima dokument u privitku

Prvi razredi: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h
Drugi razredi: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 2h
Treći razredi: 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h
Četvrti razredi: 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g

TERMINI INFORMACIJA ZA RODITELJE 2021./2022. (svi nastavnici)

Zbog epidemioloških mjera preporuka je održati informacije online ili po dogovoru u Školi uz držanje epidemioloških preporuka. U nastavku se nalaze email adrese nastavnika.

U privitku se nalaze trenutni termini informacija!

NASTAVNIK

        E-MAIL
  Ajman Filipčić  Sanja - pedagoginja  pedagoginja.sanja.ets@gmail.com
  Žarković Domijan  Zdravka - psihologinja  zdravka.zarkovic-domijan@skole.hr 
  Škrlec Marija - knjižničarka  skrlec.marija@skole.hr

Banožić

Ivan

  ivan.banozic4@skole.hr

Bednjanec

Andrea

 andrea.bednjanec@gmail.com
        Bednjanec       Doroteja  doroteja.bednjanec@gmail.com

Bićanić

Josip

 josip.bicanic4@gmail.com

Bogut

Romana

 romanabogut@gmail.com

Božurić

Mario

 mario.bozuric@gmail.com

Bubić

Radojka

 rbubic@gmail.com

Budimir

Ivan

 ibudimir@irb.hr

Čakara

Mirjana

 mima.cakara@gmail.com

Čović

Maja

maja.markovic.covic@gmail.com

Ćurić

Divna

 divnacuric5@gmail.com

Dujmović-Sobotka

Jadranka

 jdujmovic.sobotka@gmail.com

Eskeričić

Danijel

 danijel.eskericic@gmail.com

Filipović-Tretinjak

Martina

  martinafilipovic.tretinjak@gmail.com

Franić

David

 matematika2020@net.hr

Gregorović

Moreno

 moreno.gregorovic1404@gmail.com
 Gregurić  Borna  borna.greguric2@skole.hr

Habazin

Dubravka

 dhabazin@net.hr

Horvat

Ivan

 horvativan58@gmail.com

Huzanić

Dragica

 huzanicdragica@gmail.com

Ivasić

Josip

 ijosip@yahoo.com

Ivković

Zdravko

 zdravko.ivkovic@skole.hr

Jakelić

Ana

 ana.jakelic@skole.hr

Jančić

Dario  dariojancic@gmail.com

Jurčević

Mate

 mate.jurcevic1@skole.hr

Katavić

Marijana

 marijana.katavic1@gmail.com

Kaurin

Josip

 kaurin.josip@gmail.com

Keler

 Krešimir  kresimir.keler@gmail.com

Knežević

Ankica

 ankica.knezevic1@gmail.com
 Križan  Mario  krizan.mario@gmail.com

Kuhar

Biljana

 biljamat5@gmail.com
  Kunštek  Zlatko  zlatkokunstek@yahoo.com

Laković

Dušan

 dusan.lakovic@skole.hr

Lavička

Ranka

 ranka.lavicka@gmail.com

Lozar

Julijana

 juli.lozar@gmail.com
 Lukić  Vesna  vesna.lukic1@skole.hr

Mitrović

Ljubomir

 ljuboo@gmail.com

Mitrović

Sanja

 mitsanja@gmail.com
Mužek  Matea  matea.biocic@gmail.com
Nikić Snježana  snjezananikic.l@gmail.com

Novosel

Helena

 helena.75.n@gmail.com

Osrečki

Miroslav

 miroslav.osrecki@gmail.com

Pervan

Mile

 mile.pervan@gmail.com

Pervan

Zora

 zora.pervan@skole.hr

Popić

Slavena

 prof.slavena.popic@gmail.com

Prebeg-Bukovčan

Marija

 marijaprebegb@gmail.com

Prevendar

Ljiljana

 ljprevendar@gmail.com

Purković

Kristina

 kristina.bogetic@skole.hr

Rac

Slavica

 slavica.rac@gmail.com

Sivec

Tea

 tea.sivec@gmail.com

Stojanović Šesto

Jelena

 jelena.stojanovic1@skole.hr

Šamoci

Slavica

 slavica.samoci@gmail.com

Šmid

Zdenko

 zdenko.smid@gmail.com
Šore  Ivana  ivanasore@hotmail.com

Špelić

Marko

 markospelic60@gmail.com

Šutalo Barić

Ana

 anasutalobaric@gmail.com

Tatar

Saša

 sastatar@gmail.com

Telebar Erceg

Sanja

 sanja.telebar@gmail.com

Tešija-Abramović

Elizabeta

 elizabeta.tesija@gmail.com

Tomljenović

Dunja

 dunja.tomljenovic@gmail.com

Tretinjak

Mario

 mario.tretinjak@gmail.com

Ujević

Greta

 greta.ujevic@skole.hr

Valjak

Biserka

 biserka.valjak@gmail.com

Varga

Željko

 varg001@gmail.com

Vuković

Damir

 ridi.vukovic@gmail.com

Zelenko Paduan

Jasmina

 jzelenko@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Razred: 1a
Razrednik: 
Ranka Lavička, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet, 11.30 - 12.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): sri, 15.50 - 16.35h

 

Razred: 1b
Razrednik:  Biserka Valjak, prof. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 10.40 - 11.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pon, 8.50 - 9.35h

 

Razred 1c
Razrednik: Ana Šutalo Barić, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 19.10 - 19.55h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pon, 8.50 - 9.35h

 

Razred: 1d
Razrednik: Doroteja Bednjanec, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet, 17.00 - 17.45h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 9.00 - 9.45h

Razred: 1e
Razrednik:  Biljana Kuhar, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet,
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): čet, 

 

Razred: 1f
Razrednik: Radojka Bubić, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 9.40 - 10.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): sri, 15.50 - 16.35h

 

Razred: 1g
Razrednik: Ivana Šore Bulaja, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 12.20 - 13.05h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): sri, 16.40 - 17.25h

Razred: 1h
Razrednik: Mile Pervan, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 10.30 -11.30h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pon, 19.10 - 20.00h

Razred: 2a
Razrednik: Elizabeta Tešija Abramović, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 9.40 - 10-25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pet, 18.20 - 19.05h

 

Razred: 2b
Razrednik: Julijana Lozar prof.​ 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 17.30 - 18.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pet, 9.40 - 10.25h

 

Razred: 2c
Razrednik: Saša Tatar, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet, 11.20 - 12.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 15.50 - 16.35h

 

Razred: 2d:
Razrednik: Andrea Bednjanec, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 9.00 - 9.15h zoom, 16.40 - 17.00 u školi
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): sri, 19.15 - 20.00h zoom, uto 9.40 - 10.25 u školi

 

Razred: 2e
Razrednik: Tea Sivec, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 8.50 - 9.35h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 18.20 - 19.05h

 

Razred: 2f
Razrednik:  Kristina Purković, 2.f

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 17.30 - 18.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 10.40 - 11.25h

 

Razed: 2g
Razrednik: Jadranka Dujmović - Sobotka, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 10.40 - 11.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pon, 15.50h - 16.35h

 

Razed: 2h
Razrednik: Moreno Gregorović, prof.  ​
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): uto, 18.15 - 19.00h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pet, 12.15 - 13.00h

Razred: 3a
Razrednik: Snježana Nikić, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): sri, 15.50 - 16.35h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pet, 14.00 - 14.45h

 

Razred: 3b
Razrednik: Dubravka Habazin, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pet, 10.40- 11.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): pon, 15.50 - 16.35h

 

Razred: 3c
Razrednik: Romana Bogut, prof.  
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet, 12.20 - 13.00h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): čet, 17.30 - 18.10h

 

Razred: 3d
Razrednik: Dunja Tomljenović, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pet, 10.40 - 11.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 17.30 - 18.10h

 

Razred: 3e
Razrednik: Matea Mužek, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): sri, 10.40 - 11.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): čet, 16.40 - 17.25h

 

Razred: 3f
Razrednik: Sanja Telebar Erceg, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): sri, 8.50 - 9.40h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 16.40 - 17.25h

 

Razred: 3g
Razrednik: Josip Kaurin, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): pon, 9.40 - 10.25h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): uto, 19.10 - 19.55h

 

Razred: 3h
Razrednik: Dario Jančić, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4a
Razrednik:  Jelena Stojanović Šesto, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4b
Razrednik:  Jasmina Zelenko Paduan, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4c
Razrednik: Mario Božurić, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4d
Razrednik: Mario Tretinjak, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4e
Razrednik: 
Danijel Eskeričić, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne):  uto, 17.30 - 18.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): sri, 11.30 - 12.15h

 

Razred: 4f
Razrednik: Maja Čović, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): -
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): -

 

Razred: 4g
Razrednik: Ivan Banožić, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): čet, 17.30 - 18.15h
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): čet, 14.50 - 15.35h

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Administrator Sanja Ajman Filipčić  datum: 13. 10. 2021. 12:00
 


Elektrotehnička škola

Konavoska 2
10110 Zagreb
01/3666-114

skola@ss-elektrotehnicka-zg.skole.hr

OIB: 96726537623

IBAN: HR0723600001101225433

  


Oglasna ploča

Raspored sati

Vrijedi od 22.11.2021. 

Raspored sati

Filmovi o Školi

 


Radno vrijeme:

Stručni suradnici:

Pedagoginja

Psihologinja

Školska knjižnica:

Knjižnica


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Online nastava mi se:





Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2020.

Ukupno: 286986
Ovaj mjesec: 2053
Ovaj tjedan: 3171
Danas: 181

Vijesti

 







preskoči na navigaciju