preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Vrijeme

 
 
 

Prijepodne

1. 08:00 - 08:40
2. 08:45 - 09:25
3. 09:30 - 10:10
4. 10:25 - 11:05
5. 11.10 - 11:50
6. 11:55 - 12:35
7. 12:40 - 13:20

Poslijepodne

1. 14:00 - 14:40
2. 14:45 - 15:25
3. 15:40 - 16:20
4. 16:25 - 17:05
5. 17:10 - 17:50
6. 17:55 - 18:35
7. 18:40 - 19:20

Izdvojeno
Raspored informacija

Raspored individualnih informacija za roditelje u školskoj godini 2019./2020.

Prvi razredi: 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h
Drugi razredi: 2a, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 2h
Treći razredi: 3a, 3b, 3c, 3d, 3e, 3f, 3g, 3h
Četvrti razredi: 4a, 4b, 4c, 4d, 4e, 4f, 4g

Termini informacija za roditelje 2019./2020. (svi nastavnici)

 

Razred: 1a
Razrednik: Slavica Rac, mag. edu philol. croat. et phil.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 16:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 11:30

 

Razred: 1b
Razrednik: Dubravka Habazin, prof.​ 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 18:20

 

Razred: 1c
Razrednik: Biserka Mandić, dipl. inž.​ 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 12:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 15:50 

 

Razred: 1d:
Razrednik: Dunja Tomljenović, struč. spec. ing. techn. inf.​

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 17:30

 

Razred: 1e
Razrednik: Matea Biočić, mag. ing. comp. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 19:10
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 11:30

 

Razred: 1f
Razrednik:  Sanja Telebar Erceg, mag. edu philol. croat. et phil.​

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 16:40

 

Razed: 1g
Razrednik: Josip Kaurin, prof.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 9:55
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 19:00

 

Razed: 1h
Razrednik: Dario Jančić, prof.  ​
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 11:30
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 15:50

 

Razred: 2a
Razrednik: Jelena Stojanović Šesto, prof.  

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 14:00
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 11:30

 

Razred: 2b
Razrednik: Jasmina Zelenko Paduan, dipl. inž.​   

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 16:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 10:40 

 

Razred: 2c
Razrednik: Mario Božurić, struč. spec. ing. techn. inf.​     
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u  16:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 10:40

 

Razred: 2d
Razrednik: Mario Tretinjak, struč. spec. ing. el.​   
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 8:00
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 16:40

 

Razred: 2e
Razrednik: Danijel Eskeričić, mag. ing. el.      
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): petak u 15:50 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 10:40 

 

Razred: 2f
Razrednik: Maja Čović, univ. bacc. ing. el. techn. inf.
    
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 17:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 11:30 

 

Razred: 2g
Razrednik: Ivan Banožić, dipl. teol.​      

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 16:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 14:50

 

Razred: 2h
Razrednik: Mile Pervan, prof.  
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 11:30 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 18:20

 

Razred: 3a
Razrednik:  Ana Šutalo Barić, prof. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 18:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 10:40

 

Razred: 3b
Razrednik:  Ivana Šore Bulaja, mag. educ. math.​,
zamjena: David Franić, dipl. ing. matematike 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 9:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 17:30 

 

Razred: 3c
Razrednik: Martina Filipović Tretinjak, struč. spec. ing. el.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 19:10

 

Razred: 3d
Razrednik: Divna Ćurić, dipl. anglist i dip. hispanist​
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 17:30
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 9:40 

 

Razred: 3e
Razrednik: Biljana Kuhar, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 8:00
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 15:50

 

Razred: 3f
Razrednik: Dragica Huzanić, dipl. inž.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 9:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 15:50

 

Razred: 3g
Razrednik: Josip Bićanić, dipl. inž.
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 18:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 18:20

 

Razred: 3h
Razrednik: Zdravko Ivković, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 13:10
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 17:30

 

Razred: 4a
Razrednik: Ranka Lavička, dipl. inž.​

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 18:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): utorak u 9:40

 

Razred: 4b
Razrednik:  Julijana Lozar, prof. 

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 18:20
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 10:40

 

Razred 4c
Razrednik: Saša Tatar, dipl. inž.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): srijeda u 10:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): ponedjeljak u 16:40

 

Razred: 4d
Razrednik: Elizabeta Tešija Abramović, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 9:40
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u19:05

 

Razred: 4e
Razrednik:  Tea Sivec, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): četvrtak u 19:10
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): četvrtak u 9:40

 

Razred: 4f
Razrednik: Ana Jakelić, prof.

Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): utorak u 15:50 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): srijeda u 9:40 

 

Razred: 4g
Razrednik: Jadranka Dujmović - Sobotka, dipl. geograf
 
Turnus A-B
(prvi i treći razredi ujutro, drugi i četvrti razredi poslije podne): ponedjeljak u 9:40 
Turnus B-A
(drugi i četvrti razredi ujutro, prvi i treći razredi poslije podne): petak u 16:40 

 

TERMINI INFORMACIJA ZA RODITELJE 2019./2020. (svi nastavnici)

NASTAVNIK

Turnus A

Turnus B

Banožić

Ivan

čet 16.40-17.25

čet 14.50-15.35

Bednjanec

Andrea

uto 15.50-16.35

čet 9.40-10.25

Bićanić

Josip

uto 18:20-19.05

uto 18:20-19.05

Biočić

Matea

čet 19.10-19.55

uto 11.30-12.15

Bogut

Romana

uto 10.40-11.25

pon 16.40-17.25

Božurić

Mario

sri 16.40-17.25

uto 10.40-11.25

Bubić

Radojka

pet 10.40-11.25

čet 16.40-17.25

Budimir

Ivan

uto 10.40-11.25

pon 17.30-18.15

Čakara

Mirjana

pon 12.20-13.05 

pon 14.50-15.35

Čović

Maja

sri 17.30-18.15

sri 11.30-12.15

Ćurić

Divna

uto 17.30-18.15

čet 9.40-10.25

Dujmović-Sobotka

Jadranka

pon 9.40-10.25

pet 16.40-17.25

Đorđević-Musladin

Mirjana

 

 

Eskeričić

Danijel

pet 15.50-16.35

sri 10.40-11.25

Filipović-Tretinjak

Martina

čet 10.40-11.25

čet 19.10-19.55

Franić

David

sri 9.40-10.25

pet 17.30-18.15

Gregorović

Moreno

pet 15.50-16.35

uto 9.40-10.25

Habazin

Dubravka

pon 10.40-11.25

pet  18.20-19.05

Horvat

Ivan

čet 16.40-17.25

uto 12.20-13.05

Huzanić

Dragica

čet 9.40-10.25

sri 15.50-16.35

Ivasić

Josip

 

 

Ivković

Zdravko

pon 13.10-13.55

pet 17.30-18.15

Jakelić

Ana

uto 15.50-16.35

sri 9.40-10.25

Jančić

Dario pon 11.30-12.15 čet 15.50-16.35

Jašarević

Zdravko

pon 14.00-14.45

čet 17.30-18.15

Jurčević

Mate

 

 

Katavić

Marijana

sri 9.40-10.25

sri 16.40-17.25

Kaurin

Josip

čet 9.55-10.40

čet 19.00-19.45

Knežević

Ankica

uto 14.50-15.35

pon 9.40-10.25

Kuhar

Biljana

čet 8.00-8.45

uto 15.50-16.35

Laković

Dušan

sri 10.40-11.25

sri 10.40-11.25

Lavička

Ranka

čet 18.20-19.05

uto 9.40-10.25

Lozar

Julijana

čet 18:20-19.05

čet 10.40-11.25

Mandić

Biserka

čet 12.20-13.05

čet 15.50-16.35

Matković

Ivona

čet 12.20-13.05

čet 13.10-13.55

Mitrović

Ljubomir

pet 16.40-17.25

pet 12.20-13.05

Mitrović

Sanja

pet 12.20-13.05

pet 14.50-15.35

Novosel

Helena

čet 16.40-17.25

pon 10.40-11.25

Osrečki

Miroslav

sri 11.30-12.15

sri 11.30-12.15

Pervan

Mile

pon 11.30-12.20

pon 18.20-19.05

Pervan

Zora

čet 17.30-18.15

sri 9.40-10.25

Popić

Slavena

čet 10.40-11.25

pon 18.20-19.05

Prebeg-Bukovčan

Marija

uto 15.50-16.35

uto 12.20-13.05

Prevendar

Ljiljana

sri 9.40-10.25

sri 14.50-15.35

Purković

Kristina

pet 15.50-16.35

pet 10.40-11.25

Rac

Slavica

uto 16.40-17.25

pon 11.30-12.15

Repec

Zdravko

 

 

Sivec

Tea

čet 19.10-19.55

čet 9.40-10.25

Stojanović Šesto

Jelena

čet 14.00-14.45

sri 11.30-12.15

Šamoci

Slavica

 

 

Šmid

Zdenko

sri 14.00-14.45

sri 10.40-11.25

Špelić

Marko

 

 

Šutalo Barić

Ana

sri 18.20-19.05

čet 10.40-11.25

Tatar

Saša

sri 10.40-11.25

pon 16.40-17.25

Telebar Erceg

Sanja

uto 10.40-11.25

pet 16.40-17.25

Tešija-Abramović

Elizabeta

uto 9.40-10.25

pet 19.05-19.55

Tomljenović

Dunja

uto 10.40-11.25

pet 17.30-18.15

Tretinjak

Mario

sri 8.00-8.45

sri 16.40-17.25

Ujević

Greta

uto 11.30-12.15

pon 15.50-16.35

Valjak

Biserka

sri 9.40-10.25

čet 15.50-16.35

Varga

Željko

pon 16.40-17.25

sri 12.20-13.05

Vuković

Damir

uto 12.20-13.05

pon 14.00-14.45

Zelenko Paduan

Jasmina

uto 16:40-17.25

čet 10.40-11.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Administrator   datum: 18. 9. 2019. 17:20
 


Elektrotehnička škola

Zagreb, Konavoska 2
01/3666-114

skola@ss-elektrotehnicka-zg.skole.hr

OIB: 96726537623

IBAN: HR0723600001101225433

  


Oglasna ploča

Raspored sati

Vrijedi od 18.9.2020. 

Raspored sati

Filmovi o Školi


Radno vrijeme:

Stručni suradnici:

Pedagoginja

Psihologinja

Školska knjižnica:

Knjižnica

Priloženi dokumenti:
Pedagoginja.pdf
Psihologinja.pdf


Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Anketa
Online nastava mi se:





Brojač posjeta
Ispis statistike od 4. 9. 2020.

Ukupno: 18160
Ovaj mjesec: 18160
Ovaj tjedan: 3820
Danas: 47

Vijesti

 







preskoči na navigaciju